Aktuální nabídka teambuildingů


Sherlock Holmes

Umění přežít

Hrdinové a hrdinky Dukly


Váš Úspěch je Naším Posláním


Teambuildingy

Tvoříme a vymýšlíme vlastní aktivity pro Vás
Zažijte s námi teambuilding, na kterém absolvujete aktivity, které byly navrženy přímo Vám a Vašemu týmu a které jsou zaměřeny na dosahování nastavených cílů.

Teambuildingy šité na míru
Program teambuildingu přizpůsobujeme fyzickým možnostem účastníků, poměru mužů a žen, věku účastníků, prostředí, zadání, nastavených cílů, které má skupina dosáhnout, ročnímu období (mokrý a suchý variant), atd ..

Jedinečnost
Teambuildingy zasazujeme do příběhu, který vytváříme a který zastřešuje všechny aktivity, zajišťuje jejich návaznost a smysl. S námi můžete cestovat v čase či přeměnit se na tajných agentů. Možnosti jsou neomezené!

Individuálnost
Ke každé cílové skupině přistupujeme individuálně. Nevytváříme teambuilding na skupinu, ale ke skupině vytváříme teambuilding.

Flexibilita
Jsme flexibilní a přizpůsobujeme se potřebám účastníků a firmy. Umíme přizpůsobit program i přímo během řízení, pro nás a hlavně pro Vás je možné všechno.

Konkurenční výhoda
Nakolik je naše společnost zároveň vzdělávací společností a v našem týmu máme lektorů, víme teambuilding nenuceně propojit se vzděláváním a vyřešit nepozorovaně problémy v týmech. Samozřejmě v případě zájmu zákazníka.

Konzultácie
Lektori počas programu individuálne konzultujú s účastníkmi ich pracovné situácie, ktoré potrebujú riešiť.

Výstupy z teambuildingov
Z teambuildingu spracujeme správu pre vedenie spoločnosti a fotografie – momentky pre účastníkov, ktoré im budú pripomínať skvelé zážitky, ktoré zažili.

V českém, slovenském a anglickém jazyce.

Flexibilně umíme připravit jakýkoliv typ teambuildingu v interiéru či exteriéru, 1-denní, či více denní.