Aktuální nabídka teambuildingů


Sherlock Holmes

Umění přežít

Hrdinové a hrdinky Dukly


Váš Úspěch je Naším Posláním


Teambuildingy

Tvoříme a vymýšlíme vlastní aktivity pro Vás
Zažijte s námi teambuilding, na kterém absolvujete aktivity, které byly navrženy přímo Vám a Vašemu týmu a které jsou zaměřeny na dosahování nastavených cílů.

Teambuildingy šité na míru
Program teambuildingu přizpůsobujeme fyzickým možnostem účastníků, poměru mužů a žen, věku účastníků, prostředí, zadání, nastavených cílů, které má skupina dosáhnout, ročnímu období (mokrý a suchý variant), atd ..

Jedinečnost
Teambuildingy zasazujeme do příběhu, který vytváříme a který zastřešuje všechny aktivity, zajišťuje jejich návaznost a smysl. S námi můžete cestovat v čase či se proměnit v tajné agenty. Možnosti jsou neomezené!

Individuální přístup
Ke každé cílové skupině přistupujeme individuálně. Neupravujeme skupinu podle teambuildingu, ale pro každou skupinu upravíme teambuilding.

Flexibilita
Jsme flexibilní a přizpůsobujeme se potřebám účastníků a firem. Umíme přizpůsobit program i během realizace, pro nás a hlavně pro vás je možné všechno.

Konkurenční výhoda
Protože naše společnost je zároveň vzdělávací společností a v našem týmu máme zkušené lektory, dokážeme, v případě zájmu zákazníka, teambuilding nenuceně propojit se vzděláváním a nepozorovaně vyřešit problémy v týmech.

Konzultace
Lektoři během programu individuálně konzultují s účastníky jejich pracovní situace, které potřebují řešit.

Výstupy z teambuildingů
Z teambuildingu zpracujeme zprávu pro vedení společnosti a fotografie – momentky pro účastníky, které jim budou připomínat skvělé zážitky, jež zažili.

V českém, slovenském a anglickém jazyce.

Flexibilně umíme připravit jakýkoliv typ teambuildingu v interiéru či exteriéru, 1-denní, či více denní.