Aktuálna ponuka teambuildingovVáš Úspech je Naším Poslaním


Teambuildingy

Tvoríme a vymýšľame vlastné aktivity pre Vás
Zažite s nami teambuilding, na ktorom absolvujete aktivity, ktoré boli navrhnuté priamo Vám a Vášmu tímu a ktoré sú zamerané na dosahovanie nastavených cieľov.

Teambuildingy šité na mieru
Program teambuildingu prispôsobujeme fyzickým možnostiam účastníkov, pomeru mužov a žien, veku účastníkov, prostrediu, zadaniu, nastavených cieľov, ktoré má skupina dosiahnuť, ročnému obdobiu (mokrý a suchý variant), atď..

Jedinečnosť
Teambuildingy zasadzujeme do príbehu, ktorý vytvárame a ktorý zastrešuje všetky aktivity, zabezpečuje ich nadväznosť a zmysel. S nami môžete cestovať v čase či premeniť sa na tajných agentov. Možnosti sú neobmedzené!

Individuálnosť
Ku každej cieľovej skupine pristupujeme individuálne. Nedopasovávame teambuilding na skupinu, ale k skupine dopasovávame teambuilding.

Flexibilita
Sme flexibilní a prispôsobujeme sa potrebám účastníkov a firmy. Vieme prispôsobiť program aj priamo počas konania, pre nás a hlavne pre Vás je možné všetko.

Konkurenčná výhoda
Nakoľko je naša spoločnosť zároveň vzdelávacou spoločnosťou a v našom tíme máme lektorov, vieme teambuilding nenútene prepojiť so vzdelávaním a vyriešiť nepozorovane problémy v tímoch. Samozrejme v prípade záujmu zákazníka.

Konzultácie
Lektori počas programu individuálne konzultujú s účastníkmi ich pracovné situácie, ktoré potrebujú riešiť.

Výstupy z teambuildingov
Z teambuildingu spracujeme správu pre vedenie spoločnosti a fotografie – momentky pre účastníkov, ktoré im budú pripomínať skvelé zážitky, ktoré zažili.

V slovenskom, českom a anglickom jazyku.

Flexibilne vieme pripraviť akýkoľvek typ teambuildingu v interiéri, či exteriéri, 1-dňový, či viac dňový.